Zaměstnání v lakovnách

Barevný den,

Neustále přijímáme do našich tří lakýrnických provozů nové zaměstnance a to jak ve Valašském Meziříčí, tak ve Vsetíně.

Nicméně upřednostňujeme lidi s nějakým zdravotním omezením a potom jim v našich lakovnách, pomáháme „ Prožívat barevnější život“.

 

V lakovnách Active Colour s.r.o., jsme začínali se třemi zaměstnanci se zdravotním hendikepem a nyní, jich zaměstnáváme kolem 70. To znamená, že 70 rodinám pomáháme „prožívat barevnější život“.

Naše poslání „ Barevný boj, proti černobílému lidskému životu“ se snažíme plnit jak pro naše zákazníky a vlastně celý svět tak pro naše zaměstnance.

 

Od úplného začátku se naše lakovny snažila zaměstnávat lidi se zdravotním hendikepem a díky firemnímu poslání a individuálnímu téměř až rodinnému přístupu ke každému našemu zaměstnanci, se nám to v Active Colour s.r.o., stále daří.

 

Zdravotně omezení zaměstnanci tak v Active Colour s.r.o., dokazují celé společnosti a především sobě, že mohou být potřební, že mohou soutěžit s tzv. „zdravými“ a že je dokonce můžou porážet.

Prostě „ Barevně bojují, proti černobílému lidskému životu“ a „ Prožívají barevnější život“.

Prášková lakovna Vsetín

Prášková lakovna Valašské Meziříčí

Autolakovna a průmyslová lakovna Valašské Meziříčí


Část zaměstnanců v práškové lakovně Vsetín

Část zaměstnanců v práškové lakovně Valašské Meziříčí

Část zaměstnanců v autolakovně a průmyslové lakovně ve Valašském Mezříčí

- - -

Napsali o nás ...
- - -
- - - - - -
S firmou Active Colour s.r.o. spolupracuji cca tři roky a moje zkušenost s nimi je výborná. Kvalitu a termín vždy dodrželi tak jak bylo domluveno a mnohokrát mi vyšli vstříc, tak jak jsem potřeboval. Proto bych je mohl doporučit i ostatním firmám.
Velmi si vážím dlouholeté spolupráce s lakovnou Active Colour, u které se můžeme spolehnout na vysokou kvalitu práškového i mokrého lakování. Velkou výhodu této spolupráce spatřuju v krátkých dodacích termínech, ochotě vyjít vždy vstříc našim mnohdy náročným požadavkům a hledat vždy další cesty k rozšíření spolupráce. To je zjevné i ve velkých investicích do technologie a kapacity lakování, které nám pomáhají získávat nové zakázky a zákazníky. Děkujeme za dosavadní výbornou spolupráci.

Petrčka Tomáš
TES VSETIN s.r.o./Buyer

Šimara Filip
CLIMAX/Strategic Purchase
Ing. Trusina Aleš
ZTL CONSTRUCT CZ, s.r.o./Company Director
SPOLUPRACUJEME
RYCHLÝ KONTAKT
- - -
- - -U Střelnice 440/9
Valašské Meziříčí
Největší výrobce stínicí
techniky v České republice
- - -+420 602 555 750
+420 608 717 596
Dále spolupracujeme > - - -activecolour@seznam.cz
kancelarvsetin@activecolour.com